Квадрокоптер Q6/S60 MAX — дрон із камерою 4K HD FPV — до 30 хв. польоту
Дизайн: Квадрокоптер має сучасний і стильний дизайн, який дає змогу йому виділятися на тлі інших моделей. Крім того, його компактний розмір дає змогу легко переносити його разом із собою в будь-яке місце.
Дистанційне керування: Квадрокоптер керується за допомогою дистанційного контролера, який має дальність до 100 метрів. Це дає змогу легко маневрувати квадрокоптером на великій відстані.
Час польоту: Квадрокоптер має час польоту до 20 хвилин, що дає змогу досить часу для знімання відео та світлин.
Заряджання: Квадрокоптер заряджається за допомогою USB-кабелю, що робить його зручнішим для заряджання в будь-якому місці, де є доступ до USB-порту.
Характеристики дрона Q6:
- Дальність польоту: 100 м;
- Час польоту: до 25 хвилин;
- Фіксована висота точки;
- У квадрокоптері є 3-рівень швидкості польоту, що дасть змогу отримати більше задоволення від польоту;
- Передавання фото, відео в реальному часі;
- Камера: 4К;
- Фото: 3840 * 2160p;
- Відео: 1920×1080p;
- Двигуни: Щеткові;
- Акумулятор: 2000 mAh
- Тип бездротового зв'язку: 2,4 ГГц
- Розмір квадрокоптера: 24x24x5,5CM
Комплектація
- Квадрокоптер Q6
- Пульт керування
- 1 Аккумулятор 3.7 2000 мАч
- USB-кабель для заряджання
- Запасні лопаті 4 шт.
- Викрутка
- Інструкція
- Захисні дуги 4 шт.
- Сумка-кейс
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UKR-Drone |
| Країна виробник | Китай |
| Автопілот | Ні |
| Час польоту | 15 хв |
| Ємність акумулятору | 2000 мА/год |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Наявність відеокамери | FPV (wi-fi) |
| Радіус дії | 100 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Навчальний |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Від 6 років |
| Час заряджання акумулятора | 2 час |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Двигун | Електричний |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Кількість каналів | 4 |
| Комплектація | RTR / RTF |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Роздільна здатність відеокамери | 2160p (4K) |
| Тип моделі | Квадрокоптер |
| Тип електродвигуна | Колекторний |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
- Ціна: 1 799 ₴









